Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

– Ši privatumo politika reglamentuoja AB „Vilma” (toliau – Bendrovė) klientų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus; tinklapio www.vilma.lt (toliau – tinklapis) slapukų naudojimo tvarką bei tinklapyje talpinamo turinio autorines teises.

Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas ir saugojimas

Bendrovėje asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679).

Slapukų naudojimo tvarka

– Informuojame, jog, siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją, renkant svetainės lankomumo statistiką; taip pat nukreipiant į socialinius tinklus.

– Atidarydami Bendrovės tinklapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.

– Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukų negalėsite naudotis daugeliu tinklapio privalumų, pagerinančių svetainės funkcionalumą. Taip pat be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios tinklapio funkcijos.

Autorinės teisės

– Bendrovė pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį tinklapio www.vilma.lt turinį, kuris apima, bet neapsiriboja, tinklapyje pateikiamomis nuotraukomis, tekstais, aprašymais, techninėmis specifikacijomis, instrukcijomis, maketais, bendru tinklapio dizainu (angl. layout) ir kitomis unikalaus turinio formomis.

– Griežtai draudžiama publikuoti ar kitaip naudoti AB Vilma tinklapio turinį be AB Vilma sutikimo. Naršydami tinklapyje, Jūs sutinkate su šia sąlyga. Už jos pažeidimą taikomi veiksmai įstatymų numatyta tvarka.

Baigiamos nuostatos

– Tolimesnis naudojimasis tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.

– AB Vilma turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.