Detalių liejimas įpurškiant įkaitintą plastiką į liejimo formą

Detalės, sveriančios 8000g

Turime daug įvairios įrangos, todėl projektuojame ir gaminame liejimo formas detalėms, kurios sveria nuo 0,2 g iki 8000 g. Tai reiškia, kad jūs galėsite pasigaminti daugiau skirtingų gaminių vienoje vietoje.

1 komponento detalių liejimas

Gamybos efektyvumą pasiekiame dirbdami visą parą ir nustatydami liejimo lizdų skaičių. Gaminame iš neribotos gamos žaliavų: LDPE, HDPE, PP, PVC, PPT20, PPGF30, PS, ABS, PC, SAN, ASA, POM, PA6, PA66, PA66GF30, TPE, TPU ir kt. Naudojame garsių gamintojų – KRAUSS MAFFEI, ARBURG, DEMAG – liejimo įrangą.

2 komponentų detalių liejimas

Kompleksinių ir aukštesnės kokybės detalių gamybai naudojame dviejų komponentų liejimo technologiją. Tokiu būdu viename gaminyje sujungiame skirtingas medžiagas su skirtingomis mechaninėmis savybėmis. Liejamų detalių svoris nuo 0,5 g iki 600 g. Naudojame žinomą, „Krauss Maffei“ ir „Arburg“, įrangą.

3 komponentų detalių liejimas

Galime išlieti detales ir iš 3 komponentų, sujungiant skirtingas medžiagas į vieną liejimo formą, kuri gali atitikti labai sudėtingus reikalavimus.

Storasienių detalių liejimas

Liejame gaminius iki 8000 g pasitelkę daugiasluoksnę technologiją. Nepriekaištingą gaminio išvaizdą pasiekiame detales formuodami iš kelių sluoksnių: vidinio ir išorinio. Išorėje, kur svarbu vizuali produkto išvaizda, naudojame aukštos kokybės medžiagas. O šerdis – gali būti ir ekonomiškesnė, liedami naudojame priedus, kuriuos įmaišius į plastiką, detalės vidinė struktūra tampa korėta. Produktas tampa lengvesnis.

Skaidrių detalių liejimas

Mūsų klientai, turintys poreikį gaminiams su dideliu šviesos pralaidumu, gali tikėtis aukščiausios kokybės, nes turime reikiamas kompetencijas ir ilgalaikę patirtį skaidrių detalių gamyboje ir dirbame su pasaulyje geriausiais žaliavų tiekėjais. Skaidrių detalių liejimui įprastai naudojame medžiagas SAN, PS, PMMA, PC.

Detalių liejimas su aukštu paviršiaus blizgumu

Patys gaminame liejimo formas, todėl jų paviršių galime nupoliruoti iki reikiamo blizgumo, pagal jūsų pageidavimą.

Tuščiavidurių detalių liejimas

Įmonėje taip pat formuojame tuščiavidures detales. Tokio liejimo metu papildomai įpurškiame suslėgtojo azoto dujų, kurios slegiamos spaudžia įkaitintą plastiką prie formos sienelių – detalė tampa tuščiavidurė.

Metalinių arba kitokių įdėklų apliejimas

Jei ieškote ekonomiškesnio ir greitesnio galutinio gaminio surinkimo: atskiras detales galime sujungti apliejimo būdu. Taip suformuosime patvarią ir estetiškai patrauklią detalę, o jūs išvengsite detalių montavimo proceso ir su juo susijusių sąnaudų.

Plastiko dažymas liejimo metu

Sukurkite išskirtinį dizainą su spalvotais liejiniais. Panaudojus dažiklius liejimo metu, dažai juda ir lankstosi kartu su detale, todėl tokie gaminiai bus atsparesni skilimui, įtrūkimams ir atplaišoms.

Detalių liejimas perdirbtų medžiagų

Rūšiuojame, smulkiname ir regranuliuojame liejimo procese susidariusius bei pirminiam naudojimui netinkamus produktus. Turime žinių ir patirties šias žaliavas pernaudoti liejant detales, nerizikuojant galutinio gaminio kokybe.