Paviršių apdirbimo technologijos

Paviršių apdirbimas yra paskutinis gamybos proceso etapas. Gaminiui jis suteikia ne tik estetinę išvaizdą, bet ir sumažina paviršiaus šiurkštumą, padidina atsparumą chemikalams, elektrinę varžą. Apsaugo nuo išorinių procesų, tokių kaip korozija.

Detalių dažymas skystais dažais

Dažome įvairių dydžių ir formos plastiko ir metalo detales, patys ruošiame dažus ir turime neribotą spalvų pasirinkimą.

Miltelinis dažymas

Naudojame miltelinį dažymą, kai reikia gaminio atsparaus lauko sąlygoms, cheminiam ir ultravioleto poveikiui. Toks dažymas paviršiui suteikia išskirtinę struktūrą, pasižymi aukšta kokybe ir nepriekaištinga išvaizda.

Paviršiaus padengimas cinku

Cinkavimą galvaniniu būdu taikome tada, kai reikia padidinti gaminio antikorozines savybes arba siekiant išgauti specifinį vaizdą. Priimame tiek vienetinius, tiek serijinės gamybos užsakymus.

Aliuminio paviršių anodavimas

Aliuminio dalių apdailai naudojame galvaninio anodavimo technologiją.

Detalių paruošimas ir struktūros sukūrimas smėliasrove

Smėliavimą naudojame tam, kad išgautume estetišką metalinio paviršiaus struktūrą. Taip pat ruošiant aliuminį ir juodąjį metalą dažymui.

Užrašų spaudimas tampografija

Tai giluminės spaudos procesas, kurio metu spalvotus užrašus perkeliame ant įvairių detalių paviršių, jų gamybos procese. Patys gaminame spaudos formas, paruošiame dažus.

Užrašų spaudimas šilkografija

Didesniems gaminiams, ir pagal pageidavimą, spaudžiame užrašus šilkografijos būdu. Šiam procesui naudojame trafaretus, kuriuos patys pagaminame. Kaip ir dažus.