Nuo idėjos iki pristatymo!

Vakarų Europoje esame žinomi kaip patikimi, aukštos kvalifikacijos gamybos partneriai. Teikiame projektavimo ir gamybos paslaugas nuo gaminio idėjos, jo suprojektavimo iki pagaminimo ir pristatymo klientui.

Įmonių grupė

Konkurencingas gamybinis susivienijimas

AB „Vilma“ kartu su dukterinėmis įmonėmis, UAB „Megrame International“, UAB „Megrame medis“, UAB „Pietų Megrame“, UAB „Medalpas“, UAB „MAKRO Investment“, UAB „Gealan Baltic“ ir UAB „Lemeras“ sudaro konkurencingą gamybinį susivienijimą. Mūsų valdomi prekių ženklai „Vilma“, „Vilma Electric“, „Megrame“, „Gealan“ yra savo sričių lyderiai Lietuvoje ir pripažinti rinkose, kuriose veikiame.

AB Vilma istorija

Technologinių sprendimų „nuo idėjos iki pristatymo“ lyderė

Nuo pat įkūrimo 1959 m. AB „Vilma“ veikė kaip technologinė elektromechaninių prietaisų gamintoja. Atgavus nepriklausomybę, įmonė buvo reorganizuota į akcinę bendrovę su pagrindine veiklos kryptimi – buitinių elektros įrenginių ir mechaninių prietaisų, elektros instaliacijos, nestandartinės įrangos ir detalių gamyba. Šiuo metu įmonė yra technologinių sprendimų „nuo idėjos iki pristatymo“ lyderė.

Mūsų vertybės

Etiškumas

Bendrovės veikloje darome viską, kad užtikrintume sąžiningumą, skaidrumą ir patikimumą. Skatiname santykius, kuriuose vengiama viešųjų ir privačių interesų konfliktų.

Tobulėjimas

Gaminame tik aukščiausios kokybės gaminius ir nuolat investuojame į pažangias technologijas, kurios tobulina procesus ir didina gamybos efektyvumą.

Ekonomiškumas

Mažomis sąnaudomis stengiamės sukurti daugiau kokybės ir funkcionalumo. Siūlome praktiškus ir ilgalaikius sprendimus.

Sertifikatai

Gamykla turi ne tik standartinius sertifikatus, kaip ISO 9001, bet ir papildomai kitų šalių sertifikatus, reikalingus sėkmingiems pardavimams šių šalių rinkose.