Įrangos ir įrankių gamyba

Gaminame štampus ir liejimo formas plastikui bei aliuminiui jau daugiau nei 50 metų. Galime suprojektuoti ir pagaminti įrankius bei įrangą įvairioms industrijoms: nuo autopramonės iki namų apyvokos. Siūlome ir nestandartinius sprendimus.

Štampai metalinėms detalėms

Didesnei serijinei gamybai projektuojame ir gaminame kontūro iškirtimo, lenkimo ir kombinuotus (žingsninius) štampus. Naudojame šiuolaikišką, šveicarišką ir vokišką, įrangą („Hermle“, „Roders“, „ZK“, „Agie Charmilles“). Maksimalūs štampo matmenys 1000×800 mm.

Plastikinių detalių liejimo formos

Jau 40 metų gaminame sudėtingas, su judančiais mechanizmais ir keičiamais įdėklais, vieno ar daugiau komponentų, karšto ar šalto liejimo formas. Maksimalus įrangos dydis: 6 t, 1000×800 mm. Kartu su partneriais galime pagaminti iki 140 formų per metus.

Aliuminio detalių liejimo formos

Aliuminio ir cinko formų gamyba yra mūsų kasdienybė dirbant automobilių, pramoninių ir namų apyvokos įrenginių rinkose. Gaminame sudėtingas formas plonasienėms detalėms. Maksimalus gaminio dydis 1000×800 mm. Mūsų patirtis ir technologija leidžia užtikrinti detalių tikslumą iki maždaug 0,01 mm.

Kitos teikiamos paslaugos

Mūsų pranašumas – kompleksinės paslaugos. Projektuojame, atliekame „moldflow“ analizę, frezavimą, grūdinimą, pjovimą viela, tūrinę eroziją (EDM), EDM gręžimą (Ø0,3–3 mm). Taip pat atliekame formų remontą, bei gaminame įrangą liejimo procesų automatizavimui.