Mūsų grupės įmonės – savo srities lyderės.

AB „Vilma“ kartu su įmonėmis, UAB „Megrame International“, UAB „Megrame medis“, UAB „Pietų Megrame“, UAB „Medalpas“, UAB „Gealan Baltic“, UAB „Lemeras“ ir UAB „MACRO Investment“ sudaro konkurencingą gamybinį susivienijimą.

Vilma Electric

„Vilma Electric“ siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių AB „Vilma“ elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų. Septynios produktų linijos patenkins net išrankiausią klientą, o skirtingi dizainai, nuo šiuolaikinio modernaus iki nesenstančio klasikinio, leis sukurti išskirtinį ir jaukų jūsų namų interjerą.

Megrame International

„Megrame International“ įkurta 1999 metais siekiant Megrame įmonių gaminamus produktus pasiūlyti tarptautinėms rinkoms. Jau daugiau nei 20 metų „Megrame International“ tiekia visą stiklinimo sprendimų asortimentą iš medžio, medžio-aliuminio, PVC ir aliuminio statybų pramonei visoje Europoje ir taipogi JAV, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje ir kt.

Megrame medis

„Megrame medis“ įkurta 1999 m. lapkričio 2 d. Tai – viena didžiausių ir pažangiausių medinių langų ir durų gamintojų Lietuvoje. Esame gerai žinomi ne tik savo šalyje, bet ir kitose kokybę vertinančiose rinkose – savo gaminius eksportuojame į daugiau nei 16 užsienio šalių.

Pietų Megrame

„Pietų Megrame“ plastikinių langų ir durų gaminimo ir montavimo įmonė įkurta 1997 m. yra Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos narė. Įmonė yra apdovanota LR aplinkos apsaugos ministerijos, Alytaus apskrities viršininko administracijos, Lazdijų rajono mero padėkomis už aktyvią veiklą bei naujų darbo vietų kūrimą regione.

Gealan

„GEALAN“ – tarptautinė įmonių grupė yra viena iš Europoje pirmaujančių plastikinių langų ir durų profilių sistemų gamintojų. Nuo 1968 m. gamindama PVC profilius langams ir durims, GEALAN įgyvendina pažangius, inovatyvius, skaitmeninius bei tvarius sprendimus plastikiniams langams ir durims.

Lemeras

„Lemeras“ – Neįgaliųjų socialinė įmonė, įdarbinanti turinčius negalią asmenis, padedanti jiems įgyti profesines kompetencijas bei integruotis į darbo rinką.

Medalpas

UAB „Medalpas“ – patikimas stiklo paketų gamintojas, Lietuvoje veikiantis nuo 1994 m. Siūlome platų aukščiausios kokybės stiklo paketų asortimentą, greitai realizuojame individualius ir didmeninius klientų užsakymus, konsultuojame bei padedame rasti tinkamiausių sprendimų už optimaliausią kainą. Nuosekliai auganti bendrovės apyvarta 2022 m. siekė beveik 8 mln. eurų.

MACRO Investment

UAB "MACRO Investment" - įmonė veikianti nuo 1992 metų, pagrindinė jos misija įmonių grupėje -nuosavo nekilnojamo turto valdymas. Šiuo metu valdome 60000m2 administracinių ir gamybinių patalpų.